Zelené potraviny

" Lidé nemají trpělivost budovat svoje podnikání 2 roky, ale mají trpělovost chodit 40 let do práce. "

... a to je důvod proč mě baví "zelenáče"...

Možná jste čekali, že tu najdete spoustu výhod Zelených potravin. Možná jste čekali, že tahle stránka bude o zdraví. A taky je. Ale nejen o fyzickém, ale i psychickém. 

K zeleným potravinám jsem se dostala teprve nedávno. Začala jsem pravidelně baštit Ječmen a Chlorelu od firmy Green Ways a hned na sobě poznala, že je to jedna z nejlepších věcí, která mě v životě potakala. Nejen, že mám spoustu energie na všechno, co chci v životě dělat, zdravotní problémy už neřeším, odezněly nejakutnější menstruační bolesti a moje tělo je schopné se vypořádat s každým neduhem v maximální rychlosti. Ale hlavně se mi otevřely dveře k podnikání, které má pro mě obrovský smysl. 

Ihned jsem se zapojila a začala tvořit vlastní síť, stejných nadšenců do zdravého a naplněného života. Za tři měsíce jsem mimo to otevřela vlastní studio osobního rozvoje v Brně a začala konečně dělat sebevědomě věci, které mě baví a naplňují a na které jsem si před tím netroufala ani pomyslet. 

Můj život se začal od základů měnit k lepšímu. Nejen, že mám spoustu referencí od lidí, kterým zelené potraviny pomohly, nakopla jsem půlku rodiny, ale hlavně mi zkušenost v Green Ways umožňuje žít život jaký chci. Skrze všechno co dělám, šířím do věta světlo a hlavně víru v to nejlepší, co máme každý v sobě. Nejvíc mě na tom baví, že lidé kolem mě se mění. Konečně přestávají degradovat svoji sílu, staví se na vlastní nohy a žijí plněji, vědoměji a radostněji. 

Vím jaké to je pracovat pro korporát, pracovat 8 hodin denně za stejný plat. Bát se o místo nebo se rvát o trochu lepší podmínky v totálně konkurenčním prostředí (média mě vyškolila). Nepřijde mi to morální ani uctivé k jedinečnosti člověka. Protože přirozeností člověka je růst a chuť se učit. Jakmile je nám tohle odepřeno, zakrníme, jsme nešťastní a frustrovaní.  Proto jsem se rozhodla přemýšlet jinak a dělat věci jinak, s úctou a láskou. V konceptu firmy, která tohle lidem umožňuje. 

A protože tělo je chrámem duše, je potřeba se o něj taky hezky starat. Já to dělám skrze zelené postraviny. Chcete taky? Tak mi napište. I vy můžete být zdraví, silní, sebevědomí a plní energie do všeho, co děláte. 

Ale pozor. Tahle cesta není pro každého. Je mnohem méně pohodlná než jít tam, kam táhne dav. Ale je mnohem dobrodružnější, naplněnější a zábavnější. A od toho tu přece jsme, abychom šířili svoji energii, svoje světlo dál do světa. 

Těším se na setkání a popovídání o vašich snech a plánech.

S láskou a úctou Lenka Liška