....this is me...

Jsem žena. Je mi 32 a jsem single.

Po třicítce se člověk dost změní. Najednou začne chtít jiný věci. Už ho nebaví večírky až do rána, vzrůšo na jednu noc a tak. Chce se usadit a přinášet tomuhle světu reálný hodnoty. Takový ty domy, stromy a děti. Jenže někdy má Vesmír, Bůh, Kvantový pole, Vlastík Plamínek nebo jak tomu chcete říkat jiný plány. A dovede vás někam, kde teda vůbec nechcete bejt. Tak se chvilku cukáte, brečíte, nadáváte, až to přijmete a rozhodnete se z toho vytřískat co se dá. Jako já.

Moje cesta byla od dětství dost dobrodružná. Furt jsem byla nemocná, nešťastná nesebevědomá. Pak jsem onemocněla trochu víc a rozhodla se s tím něco dělat. Po návratu z nemocnice jsem se vrhla na alternativní medicínu a různý způsoby jak z toho ven. To mě přivedlo k meditacím, alternativním směrům, do spárů sekty a naprosto nefunkčních vztahů. Chvilku jsem lítala, sedala na lep falešným prorokům, probouzela ženství, sublimovala sexuální energii, nevěděla co se sebou, až mi došlo, že všechno je sice o energiích, ale taky je dobrý v tomhle Matrixu zůstat nohama na zemi. A taky to, že je super zkoušet nový věci, ale je dobrý si je dělat po svým a nevěřit každýmu, kdo má na váš život nějakej názor.

A protože jsem dělala dlooohou dobu v médiích, rozhodla jsem se založit blog a psát. Psát o všem co mě potkalo, potkává a jak se s tím vypořádávám. Jako obyčejná holka z Moravy, co je trochu hrr do všeho, trochu ezo, trochu hubatá a v životě zatím sama. Bylo by fajn opíjet vás rohlíkem, že je to stejný dobrodružství jako v tom seriálu Sex ve městě. Ale Praha není New York a já nejsem Carrie:)

I tak ale doufám, že vás to bude bavit. To by mě totiž těšilo nejvíc. Nemám chuť změnit svět, zachránit děti v Somálsku ani spasit ženství v téhle "maskuliní" době. Mou misí je vám přinášet radost a úsměv. Zjistila jsem totiž, že to je přesně to, co mi v dnešním seriózním světě chybí nejvíc. Humor, nadhled a radost, i když se dostanete do za... situace.

Lenka