Kousek životní cesty v pár odstavcích...

...odkud  přicházím a kam jdu...

Především jsem žena, která každý den, každou minutu a každý okamžik zjišťuje, co to pro ni znamená.

Když jsem byla malá, moc spokojená jsem nebyla. Myslela jsem si, že být klukem je lepší. Když jsem byla malá, hodně jsem stonala. Nepřijímala jsem se. Tenhle zvyk jsem si přenesla do dospělosti. Snažila jsem se schovat za různé role, za různá tvrzení, co by se mělo a co by se nemělo. Co je vhodné a co není. Moje nemoc vygradovala a já se musela naučit přemýšlet a chovat se k sobě trochu jinak. Musela jsem si přiznat, že pokud budu neustále bojovat s tím, co opravdu chci, abych se zavděčila ostatním, budu nemocná. A tak jsem krok po kruku čelila svému strachu, dělala malé krůčky na cestě k uvolnění a sebepřijetí.

A tak začala moje cesta objevování toho, jak moje myšlenky, moje emoce ovlivňují moje tělo, moje zdraví. Prošla jsem nespočtem seminářů a terapií, abych nakonec zjistila, že tím nejdůležitějším, je přijmout se taková, jaká jsem. I když nejsem dokonalá. I když někdy pláču. I když mám někdy pocit, že nic nemá smysl.

V současné době je mi 31 let, nemám děti, ani partnera. Za to jsem ale našla věci, které mě naplňují, které miluji a které předávám dál. Učím se každým dnem tančit životem. Už vím, co funguje a po několika duchovních karambolech taky vím, kde jsou slepé uličky. Už vím, že nemá cenu být za každou cenu sluníčková, ale naplno prožívat každý okamžik života, takový jaký je, takový jaký si ho stvořím.

V médiích jsem dělala přes 10 let a vím jakou sílu a vliv mají informace, které přijímáme. A tak jsem se rozhodla šířit ty, které mi dávají smysl. Moji cestu poznání. Našla jsem se v psaní básní, v Channelingu, Access Bars a o tělíčko pečuji Zelenými potravinami.

Co vám budu povídat, je to běh na dlouhou trať. Je to na celý život. A já věřím, že díky uvolnění do toho, kým opravdu jsme, může být radostný a lehký.

Třeba vám tyto stránky a můj příběh bude inspirací i na vaší cestě. To by mě těšilo nejvíc.

S láskou a úctou Lenka Liška.