Proč psát o strachu?

Protože strach, jako takový, je úžasná a silná energie, kterou můžeme využít ve svůj prospěch, pokud víme jak na to. Strach může být naším hnacím motorem. Strach je skvělý pomocník při rozšiřování našeho vědomí a hranic. Jen někdy, pokud mu podlehneme dokáže napáchat pěknou rotiku. Pak už něžijeme podle sebe, ale podle svého strachu.

A o tom já něco vím. Třicet let jsem žila jen podle strachu. Bála jsem se úplně všeho. Vyjít ven kvůli velkému zadku, říct svůj názor kvůli následkům nebo cokoliv udělat podle sebe. V den svých třicátých narozenin jsem se rozhodla pro změnu. Sbalila jsem si batoh a ze dne na den sama odjela na tři týdny do Thajska poznat sama sebe. Takovou jaká jsem, ne jaká bych měla být.

Byla to nejúžasnější cesta mého života na které do sebe zapadlo vše, o co jsem se do té doby zajímala. Potkala jsem spoustu úžasných lidí, naučila se jezdit na skútru a strávila tři dny v budhistickém klášteře. Zjistila jsem, že spoustu strachů mám převzatých z okolí. Že moje hlava se na ně moc ráda chytá a konstruuje si různé scénáře, ke kterým ani nedojde. A taky to, že strach se rozpouští a odchází, čím dál jsme od své komfortní zóny. Strach tu bude stále, ale už vás nidky nemusí omezovat v tom, co opravdu chcete.

alone

Na stránkách tohoto blogu se s vámi chci podělit o příběhy ze svého života. O uvědomnění, techniky, ke kterým jsem došla. O rozhovory se zajímavými lidmi, které jsem na své cestě potkala. Budu nejštastnější na světě, když pro vás bude blog inspirací k tomu, abyste odhodili svoje klapky z očí, skamarádili se se svými strachy a přijali se takoví jací jste, přesně tam kde jste. Protože to je nejlepší výchozí bod pro změnu a šťastnější a naplněnější život 🙂

Těším se na dobrodružnou cestu, na kterou se společně vydáváme.

S láskou a úctou Lenka Liška

liška profilovka

Lenka Liška

Jde to i jinak? Otázka, na kterou nacházím spousty odpovědí. Pojďte se mnou zažívat dobrodružství při objevování nových cest a možností, jak žít spokojený a naplněný život, plný změn a poznání. Stačí si jen vybrat :) Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře