Jak si splnit nejen vánoční přání

Dlouho jsem přemýšlela jak napsat příspěvek o Vánocích. No sama tyhle svátky moc neslavím, vánočnímu shonu neholduju, u kádí s kapry většinou brečím.  Ale pobaví mě každý vtip na tohle téma. V posledních dnech se kě mně dostalo i tohle super video od JP Searse. Snad vás pobaví stejna jako mě:-)

Ale teď vážně. Vánoce a konec roku má něco do sebe. Je to čas ukončování, revize toho, co se nám za poslední rok povedlo nebo nepovedlo a hlavně čas pro nová přání do roku nadcházejícího.

Tento rok je navíc energie Vánoc velmi silná. Možná jste si všimli, že sílí staré vzorce, že se vyplavují věci, které si neseme už dlouho. Právě teď máme příležitost ukončit vše, co už nechceme a nastavit si, co v životě opravdu žít chceme. Ukončuje se devítiletý cyklus a vesmír nám servíruje všechny „hnusíky“ pěkně najednou. Staré vztahy prochází zkouškami, ukončují se, mele se to v práci i v rodinách.

Vánoce nejsou o tom, jestli stihnete koupit všechny dárky, vyšůrovat byt nebo ozdobit stromeček. Vánoce jsou o zklidnění. Někdy právě v tom, že neděláte nic, dáte si klid a pohodu můžou vzniknout věci o kterých se vám ani nesnilo. Vaše přání v tomto období budou navíc mnohem silnější než ve zbytku roku.

Jak si správně přát

A tady se dostáváme k tomu hlavnímu. Jak si správě přát do nového roku? Určitě to znáte, jakmile začnete psát Ježíškovi hend vám hlava vymyslí, že by to chtělo nový počítač, auto, přítele nebo cokoliv jiného. Neříkám, že si nemáte přát materiální věci, určitě ano, ale podívejte se na to, co vám dané přání umožní. To si objednávejte. Vždy si můžete objednat jen pocit, výsledek. To jak vás k němu vesmír došoupne nechte na něm.

Pokud si přejete auto, hned si řekněte k čemu ho potřebujete. Za touhle touho je třeba skrytý potřeba, touha být svobodní, přesouvat se z místa na místo, nebýt omezeni tím, že vás někdo sveze a podobně. Já potřebuji nový počítač. Není to jen počítač, je to pro mě možnost jak můžu víc psát, mít větší radost, točit a stříhat videa, a tak dělat to, co mě nejvíc baví. Možná chcete do svého života víc lásky. Nového partnera. Co vám ale umožní? Třeba se chcete cítit milování, šťastní, svobodní a naplnění. Tohle vám vesmír mile rád splní. Jen to nepersonalizujte na jednu osobu. Když si do dopisu napíšete chci to všechno, ale jenom s Karlem, většinou se nic moc nezmění. Možná na vás čeká něco lepšího než lámání Karla do svých představ 🙂

Napište Ježíškovi

Určitě si své touhy napište. Klidně jako dopis Ježíškovi. Papír si složte, dejte třeba do peněženky a čtěte si ho znovu a znovu při každé příležitosti. Najednou se před vám iobjeví kroky, jak si své touhy můžete splnit. Najednou zjistíte, že se možná už tak cítíte, že se vám plní vše oč jste si napsali. Nebuďte skromní, klidně touhy přidávejte, měňte, bavte se.  Koho nebaví psát může si vytvořit klidně i obrázkovou nástěnku. Jen si k obrázkům vždy napište pocity, touhy, jak se u toho chcete cítit, co vám daná věc, dané přání přinese.

Přeji vám i sobě krásné svátky plné přání, tužeb a snění.

ps: Já si jeden sen už splnila. S kamarádkou jsme napsaly knihu. Jestli máte chuť číst, určitě mrkněte sem.

S láskou a úctou Lenka Liška

Lenka Liška

Jde to i jinak? Otázka, na kterou nacházím spousty odpovědí. Pojďte se mnou zažívat dobrodružství při objevování nových cest a možností, jak žít spokojený a naplněný život, plný změn a poznání. Stačí si jen vybrat :) Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře