Lovestory začíná…

25.4. 2018 Lenka Liška 78x

Když jsem byla na kurzu tvůrčího psaní, říkali nám, že nemáme psát o svém životě, protože nikdy není tak dobrodružný jako kreativní mysl. A já si říkala, že je to smutné. Vydala jsem knížku básní, zamilovala se a od té doby nenapsala skoro nic. Pak přišel, jak rána z čistého nebe rozchod, který mě rozebral na mikročástice. Tolik bolesti jsem v životě nezažila. Po měsících depky, vína a pizzy jsem si uvědomila, že moje Lovestory není závislá na ničem a na nikom a, že abych se dostala ze dna emocí, musím se změnit. Musím se na lásku soutředit každý den – sama. Tak vznikl nápad na napsání interaktivního románu s přesahem. Říkala jsem si, co by se stalo, kdybych se na lásku soustředila každý den? Co by se stalo, kdyby to udělalo víc lidí?

A tak jsem založila fb stránku Lovestory, kde jsem oslovila všechny, kdo mají chuť na dobrodružství, aby příběh lásky psali se mnou. Původně mělo jít jen o inspiraci, na jejímž konci měla být kniha s příběhem plným lásky. Jenže…..jak se říká, člověk míní a osud mění. Když jsem se zeptala, kde by se On a Ona měli potkat, jeden z návrhů byl – Na pouti do Santiaga de Compostela. Když jsem ten řádek četla, celé tělo se mi rozvibrovalo radostí. Zjistila jsem totiž, že nedokážu jen sedět a psát, ale, že potřebuju ten příběh taky žít. Proto jsem se rozhodla odjet a sama jít Svatojakubskou pouť. V bosobotkách a minimem věcí.

A tak začíná příběh Lovestory, inetraktivního románu, jehož můžete být součástí. Hlavní hrdinka se po bolestivém rozchodu vydá na pouť, která bude začátkem celé knihy, prologem. Románu, který vzniká tady a teď. Románu, ve kterém i vy rozhodujete jakou bude mít barvu a možná i to jak skončí.

Těším se na dobrodružnou cestu, na kterou se společně vydáváme:)

Sledujte web i facebook.

Jsem průvodkyní životem na cestě k lásce, radosti a jendnoduchosti. K tomu používám channeling, vědomý tanec a zelené potraviny Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře