Lovestory. Jak to všechno začalo.

28.8. 2018 Lenka Liška 228x

Být single po třicítce, je jako být členem klubu, do kterýho nikdo nechce. Abych se z toho nezbláznila, píšu vlastní Lovestory.
Každý den.
Příběhem.

Jak to začalo?
V takovým tom věku, co už chcete rodinu, dům a strom z jabkama, jsem se zamilovala. Lítala na obláčku a plánovala budoucnost. Ta budoucnost měla být jasná. V domečku, na samotě ulesa, budu okopávat rajčátka, vyvařovat muži i sousedům a starat se o skřítky. Jendoho dne mě z téhle země růžových jednorožců probrala nečekaná událost. Na gauči v domě, kam jsem se měla stěhovat, mě s úsměvem přivítala zrzavá slečna. Jak můžete tušit, do domu se nastěhovala ona. I když jsem dostala nabídku, která se odmítá, tedy žít na hromádce s přítelem a jeho milenkou, rozhodla jsem se zůstat sama. Pak už to byly takový ty klasický fáze:

1. Totální zhroucení, pláč, řev a depka. ‚
2. Totální zhroucení, pláč, depka, nasrání a chuť s tím konečně něco udělat. Zabít ji. Zabít jeho. Zabít sebe.
3. Naprosto šílený nápad rozchod rozchodit. Ušla jsem 240 km do Santiaga de Compostela jen v žabkách. Nepomohlo to. Jen jsem si zlomila kůstku v nártu.
4. Rozhodnutí, že už se nikdy ale fakt nikdy nezamiluju.
5. Založení účtu na Tinderu. Pár schůzek a rozhodnutí, že už se nikdy ale fakt nikdy nezamiluju.
6. Rozhodnutí, že se z toho neposeru a začnu žít bez rajčat a okopávání, stanu se spisovatelkou a budu happy jak dva grepy i na lidi, co mi mlátí o hlavu, že už bych se měla vdávat a mít děti.

Tak vznikla Lovestory. Malé příběhy o tom, jak se single nezbláznit a někdy si to dokonce i užít. Dík, že jste dočetli až sem. Dejte lajk, čtěte dál a bavte se na cizí účet

Single holka z Moravy co se z toho rozhodla nepo... Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře