NaIvNí knížka

Malá, milá knížka plná básní a zamyšlení nejen nad jednou životní etapou. 

" Aby člověk mohl zvládat realitu každého dne, musí být nad i v ní. "

Před třemi lety jsem si vysnila, že napíšu knihu básní. Dlouho se nic nedělo, až jsem jednou před svou cestou do Thajska, potkala kamarádku, grafičku a výtvarnici Míšu DeLeviš. Koupila si tehdy malé boty a nikdo jiný než já je nechtěl. Nad kávou jsme se pak domluvily, že knížku doplní ilustracemi. Nakonec byly tak dobré, že jsem ji ještě rozšířila o trochu prózy a zamyšlení nad myšlenkymi, které do té doby ovlivňovaly můj život. Vznikla tak malá, milá knížka, plná básní, ilustrací a milé prózy, ve které si jak věřím, každý najde to své. Knížka vznikla nadšením nejen mým, ale i Míši a dalších skvělých lidí, kteří se na ní nakonec podíleli. A já mám obrovskou radost, že náš společný výtvor si teď může přečíst každý, kdo má chuť na krásná slova, číst si Lišku zas a znova:-) 

Na co se v knížce můžete těšit:

80 stran plných pohlazení po duši. Básně k zamyšlení, ilustrace k vybarvení (jsou černobílé, zatím:-) a taky zamyšlení nad tématy, která řeší každý z nás. Ať už je to láska, význam slov, která každodenně používáme nebo cesta k osvícení. 

Chcete mít taky svou NaIvNí doma? Tak mi napište na napislisce@gmail.com. Ráda vám knížku pošlu i s osobním věnováním.  Můžete si ji přečíst sami nebo někoho milým slovem obdarovat a třeba i trochu inspirovat. To by mě těšilo 🙂

Cena knížky: 200 Kč plus 50 Kč poštovné a balné. 

Knížku je po domluvě možné osobně vyzvednout v Brně.