Kousek životního příběhu v pár odstavcích. 

Odkud jsem přišla a kam jdu 🙂

V současné době žiji svoji nejvyšší radost. Tančím, vedu krásné semináře, channeluji a předávám lidem jednoduché techniky, jak žít život radostněji a šťastněji s tím co mají tady a teď. Založila jsem centrum osobního rozvoje v Brně (ML - studio radosti) a svoje služby nabízím i v Praze, kam pravidelně dojíždím. Moje cesta k radosti ale byla zpočátku dost klikatá. 
 
 
 

Celé moje dětství se odvíjelo ve znamení chřipek, angín a roztodivných nemocí, které mě neustále držely doma v posteli. Kdykoliv jsem vylezla ven, všeho jsem se bála. Bála jsem se dělat cokoliv, abych zase neonemocněla, abych nebyla trapná, aby mě všichni měli rádi, bála jsem se být sama, ale také s lidmi. Tenhle návyk jsem si sebou přenesla i do dospělosti.

Můj strach se stupňoval a moje honba za tím pořád někomu něco dokazovat vedla jen ke krachu podnikání, rozpadu dlouholetého vztahu a nemoci střev. Bylo potřeba se zastavit a zamyslet nad tím, jak chci svůj život žít dál. Začala jsem se zajímat o alternativní medicínu o to jak funguje naše tělo a v neposlední řadě, také náš mozek. Dostala jsem se k mnoha inspirativním lidem a terapeutům, abych nakonec zjistila, že se musím vrátit sama k sobě. Že mě nikdo nespasí a nikdo mi nedá zázračnou pilulku, která mě vyléčí ze všech mých neduhů a strachů. Bylo potřeba se postavit na vlastní nohy, přestat poslouchat všechny okolo a začít poznávat svět po svém. 

  Absolvovala jsem nespočet seminářů a terapií a někdy to nebylo vůbec lehké. První rok jsem celý probrečela. Moje okolí mě mělo za blázna, ale já cítila, že změna je nevyhnutelná, nutná a tohle je jediná možnost jak znovu získat svoji sílu. 

Všechno, co se za poslední roky stalo nastartovalo můj život úplně v jiném duchu. S tím jak se uvolňovaly všechny stresy, moje mysl, tělo, začala se postupně uvolňovat i má duše. A v tu chvíli přišel channeling. Schopnost, která mi přináší radost, svobodu i napojení. Hned potom, jsem začala cítit, že už mi žádné škatulky nestačí, že potřebuji být svobodná. Hlavně sama v sobě, ve svém projevu. A tak jsem začala tančit. Vědomě tančit. A cítila jsem jak blahodárné účinky má tento pohyb na moje tělo i duši. 

 Můj život se stal radostnějším, naplněnějším a autentičtějším. 

Jako člověk z médií (pro rádia, televize i tisk jsem pracovala přes deset let), si uvědomuji sílu a vliv informací. Proto vznikl tenhle blog, proto vedu semináře. Protože už svět nechci zaplavovat informacemi o katastrofách, ale chci ho podporovat věděním a moudrostí ať už formou channelingu, vědomého tance nebo seminářů o tom, jak funguje mozek. Mou cestou je teď cesta srdce a moc ráda se s vámi na ní potkám 🙂

S láskou a úctou Lenka Liška