Jak jsem se vzdala představy, že je život těžký…

26.1. 2018 Lenka Liška 1977x

…no to je jendoduché. Bylo to nevyhnutelné. Víte můj život dřív byla jen samá dramata. Pláč, smutek, bloudění beze smyslu. Pak přišla nemoc, aby mě probudila. Následovala cesta pokus omyl, až mi to došlo. Je to ohlavě, mysli o postoji.

O uvolnění.

Většina lidí žije svůj život pořád stejně. Jejich myšlenky a podvědomá přesvědčení formují každý jejich den, každou hodinu i minutu. Zažívají každý den stejné situace, stejné emoce a pořád dokola si upevňují svoje podvědomá přesvědčení.

Víte, v dnešní době, v tomto novém čase už je úplně jedno kde jsme je nabrali. Kde se vzala. Můžete tomu říkat karma, můžete hledat příčiny v dětství, v rodině. Ale, to co se svým poznáním uděláte se stejně odehrává tady a teď. Dnes už není důležité co bylo, ale to, co bude a co se svým životem uděláte.

Už je dokázáno, že naše geny neurčují naše životy, Že vše co chceme můžeme změnit. Ať už pocházíme z jakéhokoliv prostředí. Naše buňky neustále vibrují podle toho jak se o ně staráme.

Představte si, že vaše tělo je složeno z 50ti bilionů buněk. Každá z nich je obdařena vlastní inteligencí, každá ví, co má dělat, pokud jí do toho moc nekecáme, právě našimi myšlenkami nebo blbým životním stylem.

Představte si, že jste státem 50ti bilionů malých občánků, které můžete podporovat v jejich rozvoji a růstu. Jak byste s touto informací naložili? Jaké informace byste jim posílali? Budete je mučit jako omezující diktátor nebo je zahrnete jemností a péčí?

Právě naše myšlenky posílájí neustále do těla impulzy. Buď budou podporující nebo destruktivní. Buď se budete cítit uvolněně, napojeně, v souladu, nebo uvedete své tělo do streu, strachu, paniky a onemocníte.

Teď už víte, že to vše máte ve svých rukou. Ve své mysli. Pokud začnete sledovat, poslouchat signály svého těla, svých myšlenek, pak vás vždy navedou na správnou cestu. A nejlepší na tom je, že ta cesta bude plná učení, kreativity a radosti.

Neříkám, že nikdy nepřijde mrak, ale když přijde a vy budete v klidu, bude moci odejít. Rychle odejít. Netrpíme tím, co se nám děje, ale tím, jak k dané situaci přistupujeme.

Cestou ven ze začarovaného kruhu je uvolnění. Vím to z vlastní zkušenosti. Je to technika, kterou používám denně. Uvolňuji se do situací, do života. Nejvíc mi v tom pomáhá channeling – naprosté napojení na vyšší vědomí, na moudrost. Naprosté uvolnění. Ve chvíli, kdy se uvolní mysl, uvolní se i tělo.

Co se děje s uvolněným tělem? Začne samo sebe regenerovat a léčit. Buňky si pomalu rozpomenou na svoje zdravé funkce. Zjistíte, že přesvědčení, že život je těžký je jen ve vaší hlavě. Vy jste život. A jaký bude, to je jen na vás.

Máte chuť zažít channeling na vlastní kůži? Dostat odpovědi na všechny vaše otázky. Zažít uvolnění těla i mysli?
Přijďte do Brna na pravidelné channelingové setkání 30.1.2018 nebo rovnou na kurz channeling 4.2. do ML studia radosti.

Napojení (channeling) je naše přirozenost, ukážu vám, jak se s lehkostí a radostí opět dostat na cestu své duše.

S láskou a úctou Lenka

Ps: Máte chuť si víc přečíst o buňkách? Pak doporučuju knihu Biologie Víry od Bruce H. Liptona.

Jsem průvodkyní životem na cestě k lásce, radosti a jendnoduchosti. K tomu používám channeling, vědomý tanec a zelené potraviny Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře