Co nás čeká v roce 2017?

Možná jste si všimli, že konec roku 2016 byl hodně náročný. Na psychiku, vztahy a vůbec všechno. Devítkový rok přinesl hodně čištění a také sebereflexe. Vše staré a nepotřebné muselo odejít v co nejkratším čase.  Byla to taková přípravka na rok nový, který se pomalu ale jistě rozjíždí už v těchto dnech. Rok 2017 je podle čínského kalendáře rok Ohnivého kohouta. A co to znamená?

Z energetického hlediska se nám otevírají nové netušené možnosti. Vstoupili jsme do roku s číslem jedna. Čekají nás nové začátky, nové projekty, nové vztahy a hlavně je nám dáno hodně odvahy na překonávání našich strachů a překážek ve všech směrech. Více než kdy jindy nám bude umožněn posun vpřed. Samozřejmě za předpokladu, že příležitost chytíme za pačesy. Kohout má na svém dvorečku rád pořádek. Kdo bude mít pořádek nejen ve věcech, ale také v duši, dočká se úspěchu a vytoužených výsledků. Typickými vlastnostmi tohoto roku budou: odvaha, kreativita a spravedlnost. 

Kohout je hlasatelem úsvitu a rána. Je také spojován se sluncem. I proto k nám na začátku tohoto roku proudí více světla a nových energií, které můžeme hned aplikovat do svého života. Stačí jen poslouchat svoji intuici, srdce a nenechat hlavu mrmlat nesmysly. Dělat věci, tak jak je cítíme a ne tak, jak by se měly.

Vztahy

Tento rok přináší také nové energie ve vztazích. To, co fungovalo (nebo jsme si to alespoň mysleli) doposud, začne pomalu drhnout. Více než kdy jindy budeme vedeni poslouchat své emoce, své srdce. Bude se dařit pevným, hlubokým vztahům. o to méně pak vydrží románky nebo krátkodobé mimovztahové úlety, ze kterých v tomto roce nevyjde nic dobrého. Ve vztazích budeme otevřenější, upřímnější a opravdovější.

Nezapomeňte proto na nejdůležitějšího člověka ve svém životě. Na sebe. Pečujte o sebe s láskou a respektem. Vše, co přijmete sami u sebe vám pomůže přijímat i ostatní takové jací jsou. Jak se píše v Bibli: „Miluj bližního svého, jako miluješ sebe.“ To je jediná cesta k upřímným a naplněným vztahům ve vašem okolí.

Přeji vám, ať je váš nový rok 2017 plný lásky, štěstí, naplnění a vášně. 

S láskou a úctou Lenka Liška

Lenka Liška

Jde to i jinak? Otázka, na kterou nacházím spousty odpovědí. Pojďte se mnou zažívat dobrodružství při objevování nových cest a možností, jak žít spokojený a naplněný život, plný změn a poznání. Stačí si jen vybrat :) Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře