Co bylo nechte koňovi, co bude je jen na vás…

20.2. 2018 Lenka Liška 372x

Když jsem jela na kurz Access Bars do Hradce Králové bylo mi zle. Celou noc jsme s kamarádem čistili energii vztahů a já nevěděla proč a hlavně, co se to děje. Pokaždé, když se dostávám o nové energetické hladiny, do další roviny vědomí, tělo potřebuje nějaký čas, aby doladilo buňky a vlastně tuhle transformaci doběhlo. Zážitek v těle to byl intenzivní, byla jsem v napětí, vybrovala, nedalo se spát. Při jakékoliv myšlence na to, chytit příčnu nebo vědět, proč se nám tenhle proces spustil, přicházela vždy stejná odpověď. Prostě jen buďte a nechte to plynout. Projít. Není třeba vědět odkud, proč. Prostě teď jste připraveni na čištění.

Když jsem na kurz přijela, byla jsem totálně unavená. Hned mi ale došlo, že moje tělo se na to, co se bude dít začalo připravovat předem. U Access Bars terapie totiž není důležité, co a kde se stalo. Jestli je příčina v tomto nebo v jiném životě. Jestli je to karma nebo cokoliv jiného. Celá terapie je řízena výhradně moudrostí těla.  Odejde jen to, na co jste připravení. Vlastně tu nechci popisovat jak Access Bars probíhá, to si můžete přečíst tady.

Chci vás jen inspirovat.  Otevřít vaši mysl k možnosti, že nyní, v tomto čase už není důležité co a proč. V poslední době se hodně setkávám s lidmi, kteří kus svého života zasvětili hledání příčin. Přesně vědí, z čeho jejich patálie v životě pramení. Dokonce znají i kousky svých minulých životů. Prošli konstalacemi, regresními terapiemi a spoustou dalšího. Když se jich ale zeptám, co s tím co ví, budou dělat, jakou změnu zařadili do svého života, většinou jen tápou. Jsou spokojení s tím, že znají příčinu. Kterou si notabene pořád přehrávají.

Problém je, že všechny tyto informace naše hlava, mysl používá jako omluvu. „Nemůžu to, či ono, protože pradědeček mého pradědečka zabil svého kamaráda a já to mám prostě v krvi.“ Nebo: “ Jsem nechtěné dítě a proto se mi nedaří ve vztazích…“ atd. Prosím nemyslete si, že vaše zážitky a prožitky nějak zlehčuji, jen pochopte, že pokud se těmito záležitostmi budete neustále zabývat, bez hlubokého pochopení a odpuštění,  budete si je do života neustále přitahovat.

Proč? Je to jednoduché. Znáte techniky vizualize? Pozitivního myšlení apod? Jak fungují? Prostě si vyzualizujete to, co chcete, dostáváte se do pocitu, že už to máte. Pokud to děláte pravidelně, pravděpodobně si to do života přitáhnete. Vaše mysl totiž, pokud prožíváte opravdu plně myšlenku spojenou s pocitem, nepozná, jestli se ta věc opravdu stala nebo je to jen vaše představa. Bohužel to funguje i u negativních zážitků. Pokud se neustále babráte v minulosti, prožíváte stejné emoce a tudíž do budoucnosti opět přitahujete stejné prožitky. A tak pořád dokola. Máte pocit, že se motáte v kruhu, že ať projedete kolik chcete terapií vaše realita se nemění. No ona se popravdě dost mění, kulisy jsou jiné, ale vaše emoční reakce budou vždy stejné. A pak nastoupí hlava a řekne, no jo, za to může ten pradědeček.

Proto, co bylo nechte koňovi. Začněte uvolňovat svoji mysl do toho, co chcete. Choďte na terapie, které vás budou inspirovat k tomu, co vše je možné, co vše dokážete. Ty které budou otevírat vaše vědomí k větší svobodě a prožitkům. Na terapie, které uvolní z vašeho těla energetické bloky, ať už jste si je nastřádali kdekoliv.

Dnes už je jedno kolik válek, utrpení máte za sebou. Dnes je důležité kolik radosti a štěstí můžete zažívat ode dneška napořád. Dnes je důležité stát se přijímačem. Rozšířit svoje pole do stavu přijímání. Dnes je důležité se ptát, jak a co může být ve vašem životě ještě lepší. Pokud jste doteď dokázali tvořit život v utrpení a bolesti, pak jste schopni ho tvořit v lásce a harmonii. Podle sebe. 

Pokud máte chuť vymazat nepotřebné programy z hlavy a zažívat, kdo opravdu jste a co vše je ještě možné, pak se na vás těším:)

S láskou a úctou Lenka Liška

 

Jsem průvodkyní životem na cestě k lásce, radosti a jendnoduchosti. K tomu používám channeling, vědomý tanec a zelené potraviny Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře