Channelingová inspirace – srdce na dlani

9.9. 2017 Lenka Liška 1002x

Každé channelingové setkání je pro mě obrovskou inspirací a taky zábavou. Lera svou moudrostí a humorem dokáže rozjasnit každé téma. A zrovna v dnešní individuální konzultaci jsme otevřeli srdeční záležitosti.

Otázka: „Nevím co mám dělat. Ke každé ženě, která se mi líbí přistupuji se srdcem na dlani a setkávám se jen s odmítnutím a následnou bolestí. „

Lera: „Srdce má zůstat v hrudi a ne na dlani. Pokud bys svoje srdce někomu daroval, co by ti zbylo? Čím bys pak miloval? Pokud za někým běháš a chceš mu dát něco, co nemůže přijmout, pak tato situace vytváří na druhého člověka tlak a tobě způsobuje bolest. Pokud však vrátíš své srdce přesně tam, kde má být, tedy do své hrudi a necháš ho zářit láskou, vytvoříš mu i sobě prostor. Pak i ostatní okolo tebe ucítí prostor pro vlastní volbu. Volbu milovat. Pokud láska vyvěrá ze tvé celistvosti, radosti a naplnění, pak i vztah, který takto vzniká s dalším člověkem může být celistvý, tvořivý a zdravý. Nejprve celým svým srdcem obejmi sebe. A pamatuj, že pokaždé, když srdcem obejmeš sám sebe, pak objímáš láskou celý svět.

Meditace celistvosti srdce:

Najděte si klidné místo, kde se budete moci posadit. Pohodlně, uvolněně. Zavřete oči a dýchejte. S každým nádechem a výdechem uvolňujte tělo. Nyní zaměřte pozornost pod svou hrudní kost. Do oblasti srdce (srdeční čakry). Vnímejte pocity, jaké tam jsou. Vnímejte prostor kolem svého srdce. Můžete si představovat, že prostor kolem něj roste a rozpíná se. Nyní si představte, jak vaše srdce a celá hrudní oblast září bílým zářivým světlem. Chvilku tuto energii vnímejte.  A nyní tímto světlem, energií, svým srdcem, obejměte sami sebe. Vnímejte své pocity.

Nechť je vám moudrost a techniky předávané pomocí channelingu inspirací na vaší jedinečné cestě srdce.

S láskou a úctou Lenka Liška a Lera

 

Jsem průvodkyní životem na cestě k lásce, radosti a jendnoduchosti. K tomu používám channeling, vědomý tanec a zelené potraviny Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře