Channeling

Co je Channeling ?

Slovo channeling pochází z angličtiny a znamená "být kanálem". Jedná se o schopnost napojování se na vyšší vědomí, na širší energetické pole vesmíru.  Prostřednictvím channelingu mohou být zodpovězeny všechny vaše otázky. Přináší praktické informace pro pochopení a transformaci myšlenkových vzorců. Informace sděluje světelná bytost, pro kterou má člověk otevřen kanál. Čistotu channelingu poznáte tím, že vás osloví i na energetické úrovni. Channeling má mnoho forem a projevů, vnímán v nejčistší podobě je ale srdcem. 

Channeling prakticky

Schopnost channelingu se u mně projevila nečekaně a naprosto přirozeně a spontánně po dlouhé cestě terapií, čistění těla i mysli. Zjistila jsem, že se dokážu napojit na vyšší vědomí, které je naprosto odděleno od mého ega nebo jakýchkoliv zásahů mé mysli. Já sama jsem někdy překvapená, jaké informace ke mně a človeku, který channeling využije přicházejí. V mém případě se jedná o tok energie, který překládám do slov. Channeluji skrze nádhernou sochu Leru, která mi otevírá stále větší netušené možnosti. Sochu vytvořil a daroval sochař a skvělý channeler Marek Cinko (www.sochyodmarka.cz) 

V čem vám může channeling pomoci ?

Channeling je skvělou příležitostí dostat potřebné informace, odpovědi na otázky, které třeba řešíte už dlouho. Ať už se jedná o osobní život, kariéru nebo zdraví. Při channelingu dostáváte informace nezakalené egem, myslí nebo programy v hlavě. Jsou určený přímo a jen pro vás. Dochází zde také k hlubokému energetickému léčení. Sezení většinou trvá hodinu, kdy se můžete ptát absolutně na cokoliv. Pokud jste otevření a připraveni na odpověď, vždy k vám přijde a pomůže vám v jakékoliv životní situaci. 

Cena

Konzultace nabízím v Brně (ML studio radosti, Dvořákova 13, Brno) a také v Praze (Maitasuna-centrum osobního rozvoje, Ježkova 14, praha)

Cena individuálního channelingu: 800 Kč /hod

Pořádám také pravidelná channelingová setkání v ML studiu radosti.

Více informací na mailu: napislisce@gmail.com nebo na tel: 777 038 936

Reference

Byla jsem zvědavá jak channeling probíhá a jestli mi opravdu přijde odpověď, která pro mě bude srozumitelná a lehce uchopitelná. Byla jsem mile překvapena s jakou lehkostí a vtipností mi bylo odpovězeno na otázku, kterou řeším už dlouho.

Kristína

Channeling s Lenkou pro mě byla obohacující duchovní zkušenost. Její styl je elegantní a vytříbený, takový, ve kterém se člověk cítí hned dobře. Získala jsem nejen odpovědi na mé otázky, ale také rady a vedení a to, co má duše potřebovala. Kromě toho také krásnou dávku léčivé a láskyplné energie. Moc děkuji. 🙂

Táňawww.divokaduse.cz