Access Bars

vypni hlavu, bude líp

Práce s myslí je moje hobby. Metoda Access  Bars mě uchvátila svou jednoduchostí, hravostí a hlavně silou, s jakou dokáže změnit, vymazat nesloužící přesvědčení z naší hlavy. Je to jedna z mála věcí, za který dám ruku do ohně, že to fakt funguje. Otestováno na vlastní hlavě.

Obsahuje 32 “Přístupových bodů”. Body reprezentují různé oblasti našeho života např. Tělo, Peníze, Komunikace, Léčení – Uzdravování, Kreativita, Radost, Vztah k sobě, Mír a Klid, Manifestace…

JAK TO PROBÍHÁ

Během terapie Bars® se lehce dotýkám těchto bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je “uvězněn” v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Dost se píše, že metoda Access Bars vám znovu umožní být sám sebou. Je to pravda. Ale zázraky na počkání nečekejte. Není to paralen. Pokud chcete něco opravdu změnit, pak budete setjně muset zvednout zadek z gauče a začít dělat věci jinak. Po Access Bars vám to ale půjde mnohem líp.

KDE SE SEJDEME?

Máte chuť zažít Access Bars na vlastní hlavu? Tak mi napište.
Terapie nabízím v Praze v centru osobního rozvoje Maitasuna, Ježkova 14. 
Kontakt: napislisce@gmail.com, 777 038 936
Délka terapie: 1 -  1,5hod
Cena: 1300 Kč